Home Konkursy Rozstrzygnięcie jesiennego konkursu

Rozstrzygnięcie jesiennego konkursu

by PoradyOgrodnicze.pl
Rozstrzygnięcie jesiennego konkursu

Przyszedł czas na wyłonienie Zwycięzców w naszym jesiennym konkursie. Wśród wielu nadesłanych prac znalazły się trzy, które szczególnie spodobały się jury. Ocenialiśmy oryginalność ujęcia tematu oraz „to coś”, co sprawia, że siedząc przed ekranem komputera możemy poczuć jesienny klimat i nastrój.

Pierwsze miejsce

Pani Katarzyna Kozakiewicz. Fotografia ukochanego dębu szypułkowego urzekła nas swoim tajemniczym, nieco nawet mrocznym klimatem. Jesień nie zawsze musi być kolorowa. Tu posępne, stare drzewo zajmuje niemal cały kadr, a jesień zaakcentowana jest barwnym tłem. Dodatkowo całości dopełniają nieostre fragmenty, będące wisienką na torcie. Do Pani Katarzyny wędruje książka „Byliny” dra Jacka Marcinkowskiego- wybitnego specjalisty w dziedzinie uprawy i produkcji bylin.

fot. Katarzyna Kozakiewicz

fot. Katarzyna Kozakiewicz

Drugie miejsce

Pani Dorota Rhein. Fotografia jesiennego ogrodu nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie to, że przedstawia fantazyjnie zagrabione jesienne liście. Bardzo spodobała nam się ta pomysłowość, nawiązująca może nieco do nurtu Land Art. Całości dopełnia leżąca na trawniku mgła. Świetny klimat! Prosimy tylko pamiętać, że opadającym liściom nie można pozwolić zbyt długo zalegiwać na trawniku 😉 Do Pani Doroty wędruje zestaw książek ogrodniczych z wydawnictwa Olesiejuk.

fot. Dorote Rhein

fot. Dorote Rhein

Trzecie miejsce

Pani Kinga Latecka. To jedyna praca konkursowa w formie collage’u. Spodobała nam sie ta forma oraz zdjęcia, które się nań składają. Do Pani Kingi wędruje zestaw książek ogrodniczych z wydawnictwa Olesiejuk.

fot. Kinga Latecka

fot. Kinga Latecka

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadesłane prace. Wszystkim zazdrościmy talentu i ogrodów, ale z przykrością musimy stwierdzić, że nagrody możemy wręczyć tylko trzem osobom. Zapraszamy do śledzenie serwisu, niebawem więcej konkursów!

Może przeczytasz jeszcze to?